HİZMET YELPAZEMİZ

İzmir Otomatik Kepenk ve Kapı sektöründe, geniş hizmet yelpazesiyle hizmet vermekteyiz. Key Kepenk İzmir ve çevre illerde 7/24 kepenk tamiri, kapı, panjur ve otomatik kepenk güç kaynağı servis ve montaj hizmeti vermektedir. Talebiniz doğrultusunda istediğiniz yere istediğiniz ölçülerde otomatik kepenk sistemi yaptırabilirsiniz. Özel ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek ve yerinde ücretsiz keşif yapabilmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Key Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemleri

Otomatik Kapı ve Kepenk Hizmetlerimiz

otomatik kepenk izmir

Yıllardır tecrübeli kadromuzla ve güvenilir iş deneyimlerimizle otomatik kepenk dalında sizlere hizmet vermekteyiz.

Sizlere sunmuş olduğumuz alüminyum kepenk, otomatik daraba, elektrikli daraba, elektronik kepenk, garaj kepenk ve kumandalı kepenk tamiri hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

seksiyonel kapı

Seksiyonel Kapılar tavan altında yatay olarak, kapı açıklığı üstünde dikey olarak konumlanır, istenilen ebat ve ölçülerde tasarlanıp, giriş çıkışın bulunduğu her yerde kullanılabilir. Dikey olarak hareket edebildiği için, kapı önü ve arkası yer kaybını önler. İzmir Key otomatik kepenk olarak, mekanınıza en uygun seksiyonel kapıya karar verip, montajını yapıyoruz.

Otomatik Bahçe Kapısı

Otomatik bahçe kapısı, ev, iş yeri, okul ve girişi olan her yerde kullanılabilen otomatik kapı sistemidir. Diğer otomatik kapı sistemleri gibi motor ya da elektrik enerjisi ile çalışan bahçe kapıları, kullanıldıkları mekana göre farklı modellere sahiptir.  İstenmeyen girişlere engel olmak için sizler de bahçe kapısı otomasyonu ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Yüksek hızlı PVC kapılar

Hızlı pvc kapılar yüksek yapısı, güvenli fonksiyonu ve malzeme kalitesiyle öne çıkar. Giriş çıkış sirkülasyonunun yoğun olduğu alanlarda, sık ve hızlı açılıp kapanması gereken geçiş noktalarında kullanılır. Branda sisteminin yekpare olması sayesinde hijyenik ortamlara uyumludur. İzmir Key otomatik kepenk, mekanınıza en uygun hızlı pvc kapı montajını yapıyor.

otomatik-bariyerler

Otomatik Bariyer, otoparklara giriş çıkış yapan araçların kontrollü ve güvenli geçişini sağlar. 3 metre, 4 metre, 5 metre, 6 metre ve ara uzunluklarda hazırlanabilen otomatik bariyer sayesinde geçiş noktalarını tamamen kapatabilir, yalnızca onay verdiğiniz araçların giriş çıkışını sağlayabilirsiniz.

Yangın Kapısı

Yangına dayanıklı kapısı sistemleri özellikle günümüzde önemli bir hale gelmiştir. Uzun ömürlü ve dayanıklı olmaları bu kapıları öne çıkarmaktadır. İzmir Key otomatik kepenk olarak, mekanınıza en uygun yangına dayanıklı kapı modeline karar verip, montajını yapıyoruz.

Otomatik-Panjur-Sistemleri

Otomatik panjur sistemi özel bir otomasyon programı ile uzaktan kumandalı ve butonla hareket ettirilebilen bir üründür. Rüzgar, yağmur ve sıcak gibi olumsuz koşullara karşı koruma sağlar. Özellikle, İşyeri, ev, kapı, pencere, dükkan, depo gibi bir çok alanda kullanılan ve güvenlik amaçlı kullanılan bir üründür.

Fotoselli Kapı Sistemleri

Fotoselli kapılar, otomatik kapı olup, toplu yaşam alanlarında çokça kullanılan bir geçiş sistemidir. Fotoselli kapı, insan giriş çıkış trafiğinin yoğun olduğu noktalarda kullanılır, iç ve dış ortam sıcaklığını birbirinden hızlı bir şekilde ayırarak enerji tasarrufu sağlar. Mimari olarak farklı şekillerde tasarlanabilir.

Yükleme Rampası

Yükleme rampası depo ve diğer endüstriyel kullanım alanlarında, ağır olan ve fazlaca bulunan yüklerin yüksek bölgelere kaldırılması için tasarlanmış seviye ayarlayıcı sistemlerdir. Bu sistemler özellikle firmaların kamyon yüklemelerinde tercih ettikleri önemli bir üründür.

Otomatik Garaj Kapısı

Garaj kapısı, binaların ya da büyük alışveriş merkezlerinin otoparklarında yer alan otomatik garaj kapısı çeşitleridir. Bu kapılar yüksek seviyelerde yalıtım sağladığı gibi aynı zamanda da güvenilir bir garaj oluşturmaktadır. Bu kapılar sayesinde hırsız girmesi önlenebilir ve içeride bulunan havanın aynı sıcaklık değerlerinde kalması sağlanır.

otomatik kepenk

İzmir otomatik kepenk servisimiz olarak, sizlere hem güvenilir ve şık kepenk sistemleri sağlamakta, hem de kepenk tamircisi olarak hizmet vermekteyiz. Edinmiş olduğunuz kepenkleriniz de herhangi bir arıza yaşandığında sizler için bu arızayı çözmek bizim işimiz. Daha önce de yapmış olduğumuz birçok tamir ve deneyimlerimiz sayesinde, kendimizi otomatik kepenk tamircisi dalında ustalaştırdık.

Otomatik Kapı Sistemleri

Otomatik kapı sistemleri, birden çok çeşide ve modele sahip sistemlerdir. Otomatik kapı İzmir, otomatik kapı işlemleri yapan bir işletmedir. Güvenilir bir işlem hacmine sahip olan bu işletme, sahip olunacak olan kapıları kaliteli bir şekilde hazırlamakta ve müşterilere sunmaktadır. Giriş ve çıkış alanları içerisinde yoğun bir hareket bulunan işletmelere hizmet vermiştir.

Müşterilerimiz Ne Düşünüyor?

Yaptırmış olduğumuz otomatik kepenk ve otomatik bariyer sisteminden çok memnunuz. İlerleyen zamanlarda, farklı işlerde yeniden birlikte çalışmak dileğiyle. Teşekkürler Key Otomatik Kepenk ve Kapı sistemleri ailesi.
Mehmet YILMAZ
Otel İşletmeni
İzmir'de otomatik kepenk firmaları içinde tanıdıklarıma tavsiye edebileceğim bir firma. Key Kepenk, bence alanında öncü ve güvenilir bir firma, işinin ehli tecrübeli ustaları var. Yaptıkları hızlı pvc kapı işimizi çok pratikleştirdi.
Osman YILDIRIM
Toptancı
Arkadaşlar güler yüzlü ve kibar. Aynı zamanda ilgi ve alakaları da 5 yıldızı hak ediyor. Kaliteli iş çıkardılar.
Fatih ÖZDEMİR
Esnaf