Kalite ve Güveni Seçin...

KEY KEPENK

Otomatik Kepenk

Yıllardır tecrübeli kadromuzla ve güvenilir iş deneyimlerimizle otomatik kepenk dalında sizlere hizmet vermekteyiz. İhtiyacınız olan otomatik kepenk sistemleri, otomatik kepenk tamiri ve otomatik kepenk servisi hizmetlerini sizlere sunmakta ve ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Yalnızca İzmir kepenk servisimizle değil, Muğla, Aydın ve Manisa’da da sizlere kepenk servisi hizmetimizi ulaştırarak, en kaliteli kepenk çeşitleri ve kepenk tamiri olanaklarımızdan faydalanmanızı sağlıyoruz. Tamamen müşteri memnuniyetli politikamız, otomatik kepenk İzmir bayiimizi vazgeçilmez kılan ve kepenk firmaları arasında sağlam temeller atarak büyümemizi sağlayan ana unsurdur.

Kepenk Nedir?

Kepenk, genel anlamıyla güvenlik açısından kullanılan ve dekoratif görüntüsü sebebiyle tercih edilen bir kapı modelidir. Elektrikli kepenk, motorlu kepenk ve manuel kepenk olarak ayrılan kepenk sistemleri, birçok ihtiyacınızı karşılamaya yönelik olarak farklı skalalarda üretilmiştir. Dükkanınıza hırsız girme ihtimaline karşı koruma amaçlı kullanılan dükkân kepenk modelimiz, sizlerin güvenlik ihtiyaçlarına karşılık veriyor ve gözünüz arkada kalmadan evinize gitmenizi sağlıyor. Bu ve benzeri olan birçok ihtiyacı karşılayan kepenk sistemleri, özellikle de son zamanlarda sizler tarafından çok fazla tercih edilmiş durumda. Hem sağladığı güvenlik hizmeti sayesinde hem de dekoratif görünümüyle birlikte kapılarınızı ve garajlarınızı süslemeye devam edecek gibi görünüyor.

otomatik kepenk

Otomatik Kepenk Tamiri Nasıl Yapılır?

İzmir otomatik kepenk servisimiz olarak, sizlere hem güvenilir ve şık kepenk sistemleri sağlamakta, hem de kepenk tamircisi olarak hizmet vermekteyiz. Edinmiş olduğunuz kepenkleriniz de herhangi bir arıza yaşandığında sizler için bu arızayı çözmek bizim işimiz. Daha önce de yapmış olduğumuz birçok tamir ve deneyimlerimiz sayesinde, kendimizi otomatik kepenk tamircisi dalında ustalaştırdık ve sizlerin hizmetine sunduk.

Kepenk İzmir bayii olarak, yaşadığınız herhangi bir durumda bizleri arayabilir ve sizlere sunmuş olduğumuz alüminyum kepenk, otomatik daraba, elektrikli daraba, elektronik kepenk, garaj kepenk ve kumandalı kepenk tamiri hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Çeşitli malzemelerden üretilen kepenklerinizi, alanında uzman çalışanlarımız tarafından tamir ederek, ilk gün ki gibi sağlam olmasını sağlıyor ve sizlere teslim ediyoruz. Müşterilerimizin kafasında herhangi bir soru işareti kalmaması için tamir ettiğimiz kepenkleri test ederek, sağlamlığı kanıtlanmış ve çalışır bir vaziyette bırakarak oradan ayrılıyoruz.

Otomatik Kepenk Fiyatları

İzmir otomatik kepenk servisi olarak biz kepenk üreticileri sizleri düşünerek bütçe dostu bir fiyatlandırma oluşturduk. Her kesimden insanımızın ulaşmasını sağlayacak olan ürünlerimiz, sizlere en kaliteli malzemeden yapılmış kepenkleri ulaştırmakta.

Bizlere gelen sorularda sıkça sorulan “Otomatik kepenk metrekare (²) fiyatları” hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Öncelikle fiyatlar hakkında bilgi vermeden sizlere metrekare hesabı nasıl yapılır onu açıklayalım.

Yükseklik x Genişlik = m²

Bir örnekle açıklamak gerekirse eğer 400cm genişlik ve 300cm yüksekliğe sahip olan bir mekân için;

400 x 300 = 12m² edecektir.

Otomatik kepenk m² fiyatlarımız, sizlerin seçeceği boyuta göre farklılık gösterecektir. Aynı zamanda farklı modellerimiz olduğu için farklı kepenk fiyatları listesine de sahibiz. En düşük ölçülere sahip kepenk fiyatlarımız bin TL’ den başlayarak bin TL’ye kadar gitmektedir.

 • 200×300 otomatik kepenk m² fiyatı:
 • 200×350 otomatik kepenk m² fiyatı:
 • 300×300 otomatik kepenk m² fiyatı:
 • 300×350 otomatik kepenk m² fiyatı:
 • 300×400 otomatik kepenk m² fiyatı:
 • 400×300 otomatik kepenk m² fiyatı:
 • 400×350 otomatik kepenk m² fiyatı:
 • 400×400 otomatik kepenk m² fiyatı:
 • 500×300 otomatik kepenk m² fiyatı:
 • 500×350 otomatik kepenk m² fiyatı:
 • 500×400 otomatik kepenk m² fiyatı:

Fiyatlarda değişiklik olma ihtimali vardır. Fiyat bilgisi almak için bizleri aramayı unutmayın.

Garaj kepenkleri fiyatları bin TL’den başlayarak bin TL fiyat aralığındadır.

Elektrikli kepenk fiyatları bin TL ‘den başlayarak bin TL fiyat aralığındadır.

Alüminyum kepenk fiyatları bin TL’den başlayarak bin TL fiyat aralığındadır.

Otomatik daraba fiyatları bin TL’den başlayarak bin TL fiyat aralığındadır.

Motorlu kepenk fiyatları bin TL’den başlayarak bin TL fiyat aralığındadır.

Dükkân kepenk fiyatları ise sizin seçeceğiniz kepenk türüne göre değişmektedir.

Kepenk kapı fiyatları listemiz bu şekilde olup, birçok kepenk çeşidimize kumandalı kepenk imkânı sunulmaktadır. Fiyat teklifi için arayabilirsiniz.

Otomatik Kepenk Sistemleri

Alüminyum kepenk sistemleri ve çelik kepenkler olarak ikiye ayrılmaktadır.

Alüminyum kepenk kullanım alanları ve özellikleri:

Genel anlamıyla vitrinlerde, okullarda, garajlarda ve konutlarda tercih edilmektedir. Hafif ve kullanımı kolay olduğu elle çekme işlemi uygulayabilirsiniz. Hafifliğine nazaran dayanıklı ve şık oluşuyla da çok fazla tercih edilme sebeplerindendir.

 

Hırsızlık ve soygun olaylarından korunmanızı sağlar. Dükkanınız için gayet şık bir görüntüye sahiptir. Tasarım çeşitliliğine sahip olduğumuz için sizlere en iyi gelen kepenk çeşidini seçebilirsiniz.

Çelik kepenk kullanım alanları ve özellikleri:

Çelik kepenk çeşitlerimiz sert rüzgarlara, yoğun kar ve yağmur yağışına, patlayıcı ve yanıcı maddelere karşı oldukça dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Asla esneme yapmayan ürünümüz aynı zamanda ses izolasyonu yapmakta ve ısıyı içeriye sokmayarak sizlerin rahat bir sıcaklıkta oturmanızı sağlamaktadır.

 

Dayanıklılığı açısından yüksek kalitede bulunan, kimyasal dirençleri güçlü ve şık görünümleriyle tanınan çelik kepenkler, çöp merkezleri, hastaneler, kanalizasyon arıtma tesisleri ve ıslak pazarlar için kullanıma idealdir.

 

Elektrikli ve motorlu olarak destek verdiğimiz kepenk sistemlerimiz, sizlerin isteklerine göre şekil almaktadır. Bizlere belirttiğiniz özelliklere göre uyum sağlamaya çalışır ve sizlerin isteklerini tamamıyla karşılamaya özen gösteririz.

 

Elektrik kepenk sistemlerimiz tamamen elektriğe bağlı olarak çalışan bir kepenk sistemidir. Binanızda bulunan elektrik sistemine bağlanır ve genelde kumandalı olarak çalışır. İçeriye girmek istediğinizde kumandası ile kepenkleri açmanız yeterlidir.

 

Motorlu kepenk sistemlerimiz de ise kepenklere bağladığımız motor sayesinde çalışılmaktadır. Sizler kepenkleri açmak ya da kapatmak istediğinizde motorlu sistem yardımıyla bunu yaparsınız. Yine aynı şekilde motorlu kepenk sistemlerinde de kumanda kullanabilir. Ya da isteğe göre manuel kepenk olarak ayarlanabilir.

Otomatik Kepenk Servisi İzmir

Otomatik kepenk İzmir bayiimiz sizlere daimî olarak hizmet vermektedir. Güvenliğiniz için edinecek olduğunuz kepenkler hakkında sizlere detaylı bilgiler vererek sizin için en doğru kepenk sistemlerini seçmenize yardımcı oluruz. Yaptırmak istediğiniz kapının ölçümleri konusunda sizlere yardımcı olur, fikirler verir ve gerekirse de bizzat ölçümünü kendimiz yaparız.

İzmir ve çevresinde, Manisa, Aydın ve Muğla’da veriyor olduğumuz kepenk sistemlerimiz ile sizlerin ihtiyaçlarını karşılamaya ve kepenk çeşitliliğimizi arttırmaya devam ediyoruz. Temin etmiş olduğunuz kepenk sistemlerinde oluşacak olan herhangi bir arıza durumunda hemen bizi arayarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. Kepenk üretimi ile birlikte yapmış olduğumuz kepenk tamiri servisimizle hemen sizlerin yardımına gelecek ve oluşan sorunu kısa sürede çözeceğizdir. Alanında uzman olan ekibimizle sizlerin iyiliği ve kaliteli kepenk sistemleri için çalışmaya devam ediyoruz.

Otomatik kepenk çeşitleri güvenli midir? Sorusu ile sık sık karşı karşıya kalıyoruz. Kepenk sistemlerinde ki güvenlik ölçütü sizlerin yaptırmış olduğu malzemenin kalitesine göre değişim göstermektedir. Bizler sizin güvenliğiniz ve uzun süreli kullanımlarınız için son derece kaliteli malzemeler kullanıyor ve sizlere güvenilir bir ortam yaratıyoruz. Evinize gelen hırsızların kaliteli malzemelerden yapılmış olan kepenk sistemlerini geçmeleri çok zor olacaktır. Geçmiş olma ihtimallerini göz önünde bulundurarak koymuş olduğumuz hırsız alarmları ise onu caydırıp geri gitmesine fazlasıyla yetecektir.

Otomatik kepenk sistemlerimiz sizi dışarıdaki soğuktan ve sıcaklıktan koruyan malzemeler ile üretilmiştir. Yazın dışarıdaki sıcağı hissetmeyerek içeride serin bir şekilde kalırken, kışın ise dışarıdaki soğuktan kaçarak içerideki ısıyı korumaya devam ederek sıcak bir şekilde vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Özellikle de yaz sıcaklıkları ile meşhur olan İzmir, Aydın gibi şehirlerimizde, sizlere ferah ve serin bir ortam sağlayan otomatik kepenklerimiz, ısı geçirmez özelliği ile sizlerin konforlu bir ortamda kalmanızı sağlayacaktır.

Sizler için en kaliteli şekilde ürettiğimiz otomatik kepenk sistemlerimiz, kumandalı kepenk ve manuel kepenk olarak iki ayrı sistem üzerinden çalışmaktadır. Kepenklerinizi açmak istediğinizde yapmanız gereken tek şey sizlere verilen kumandanın “Aç” tuşuna basmanızdır. Siz kumanda da bulunan tuşa bastıktan sonra kepenk sonuna kadar açılacak ve siz yine istediğiniz zaman kumandadan kapatacaksınız.

Bize sıkça yöneltilen sorulardan bir tanesi de “Elektrik kesildiği zaman otomatik kapı nasıl açılır?” sorusu. Ülkemizin birçok yerinde sürekli olarak elektrikler kesilmekte ve haliyle müşterilerimizin aklına bu soru gelmekte. Üretim aşamasında, elektrik kesilme ihtimalini göz önünde bulundurarak sizler için manuel olarak kepenk açma ve kapama tuşları ekledik. Kepenklerinizin hemen yanında bulunan tuşlar sayesinde elektrikler gittiği zaman kepenk açma ve kapatma işleminizi yapabilirsiniz.

Manuel açma kapatma düğmesi bulunmayan kepenklerde ise, kepenk motorunda bulunan manuel kolu ya da manuel zinciri gibi özelliklerini kullanarak tekrardan kepenk açma ve kapatma işlemini uygulayabilirsiniz. Sizler için sunulmuş olan bu iki özellik ile elektrik kesintisi durumlarında rahatlıkla kepenklerinizi açabilir ya da kapatabilirsiniz.

Otomatik kepenk sistemleri bazı zamanlarda çok fazla ısındıkları için hatalar verebilmekte. Kepenk açılmaması gibi durumlarında bir iki saat bekleyerek tekrar deneyiniz.

Soğumuş olmasına rağmen kepenkleriniz hala açılmıyor ise size verilmiş olan kumandalarınızın pillerini kontrol edin. Piller bitmiş bu sebepten dolayı da kepenkleriniz açılmıyor olabilir.

Pilleriniz çalışır vaziyette ve hala kepenkleriniz açılmıyor ise elektriğinizi kontrol edin. Elektrik kesintisi sonucu kepenkleriniz açılmıyor olabilir. Elektriklerinizi kontrol edin ve tekrar deneyin.

Elektrikleriniz olmasına rağmen kepenkleriniz açılmıyor ise, kepenk motorunda bulunan manuel kolu ile kepenklerinizi çalıştırmayı deneyin. Bu yöntem de işe yaramıyorsa eğer sizlere vermiş olduğumuz otomatik kepenk tamiri servisimiz ile iletişime geçin ve durumu anlatarak yardım talebinde bulunun.

Kepenk fiyatlarımız siz müşterilerimiz için çeşitli fiyat aralıklarından oluşmaktadır. Her bütçeye uygun olarak ürettiğimiz kepenklerimiz, otomatik kepenk fiyatları ve manuel kepenk fiyatları olarak ayrım göstermektedir.

Genellikle küçük dükkanlar ve işyerleri tarafından tercih edilen manuel kepenk fiyatlarımız çok uygun fiyatlarla siz müşterilerimizle buluşmaktadır. Günümüz teknolojisinin getirmiş olduğu yenilik ve avantajlarla dizayn ettiğimiz ve ürettiğimiz otomatik kepenk sistemlerimiz ise yine sizlerin seçtiği çeşitli boyut ve m2 ölçümlerine göre fiyat farklılığı göstermektedir. Genellikle daha büyük işletmeler ve daha kapsamlı firmalar tarafından tercih edilen otomatik kepenk sistemlerimiz, kumandalı ve manuel sistemleri ile sizlere sunulmaktadır. Rüzgar, yağmur, kar ve patlamalar gibi durumlara karşı dayanıklı olan otomatik kepenk sistemlerimiz, ayrıca hırsızlara karşı da hırsız alarmıyla son derece güvenilir sistemlerimizdendir.

Uzun ömürlü kepenklerimiz sizler için en kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Üretildiği çeşidine göre ham maddesinde farklılıklar bulunan kepenklerimiz, genel itibari ile alüminyum, galvaniz ve çelik hammaddeleri kullanılarak üretilir.

Sizlerde güvenilir ve kaliteli kepenk servisi hizmeti alarak, otomatik kepenk ya da manuel kepenk sahibi olmak isterseniz internet adresimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Neredeyiz?

Referanslarımızdan Bazıları