SEKSİYONEL KAPI

ENDÜSTRİYEL SEKSİYONEL KAPI SİSTEMLERİ İZMİR

Seksiyonel kapı, araç giriş ve çıkış işlemlerinin çok fazla olduğu firmalarda ve endüstriyel alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Bu kapı türleri, işletmeniz içerisinde soğuk ve sıcak hava akımlarından, nemden ve tozdan koruma özelliği sağlar. Yalıtım konusunda özel bir çalışma ile üretilen bu kapılar, güvenlik konusunda da işletmeniz için mükemmel bir tercih olacaktır. Sağlam bir yapıda oldukları için hırsızlar tarafından açılamayacak ve bu sayede işletme içerisinde herhangi bir kayıp yaşamayacaksınız. Seksiyonel kapı İzmir üretimini yaparak sizler için bu gibi imkanların tamamına erişim olanağı sağlıyoruz.

Seksiyonel garaj kapısı, tamamen sizin seçimlerinize göre şekillenen çeşitli renklerden oluşmaktadır. Bu renk aralıkları yapacağınız tercihe göre işletmenizle uyum içerisinde olabilir. Bu da çalışma alanınızın çok daha şık bir görüntüye sahip olmasını sağlayacaktır. Bunun yanında herhangi bir elektrik kesintisi yaşanabilme durumundan dolayı seksiyonel kapı sistemleri elle açılabilme özelliğine de sahip olmaktadır. Eğer işletme içerisinde elektrikler kesilir ve sizler de kapıyı açmak isterseniz bu kollar sayesinde kısa sürede kapıyı açabilirsiniz. Tamamen güvenilir olan kapıların elektriksel sistemleri de bu gibi sorunlar için özel olarak dizayn edilmiştir. İçerisinde yer alan elektrik devresi, gelişmiş özelliklere sahip elektrik devresi elemanları ile donatılmış ve ani elektrik kesintilerine karşı dayanıklı hale getirilmiştir.

Seksiyonel kapı çeşitlerinin bir diğer adı da endüstriyel kapı çeşitleridir. Bu kapılar, daha çok endüstriyel alanlarda kullanılmakta olduğu için bu ismi almıştır. Üretim esnasında endüstriyel alanınızda bulunan kapı boyutuna göre bir dizayn oluşturulabilir ve tam uyumlu olacak şekilde endüstriyel kapınız üretilebilir. Bu gibi detayları öğrenmek için Seksiyonel kapı İzmir şubesi ile görüşebilirsiniz.

seksiyonel kapı

Endüstriyel Seksiyonel Kapılar ve Özellikleri

Endüstriyel seksiyonel kapılar, özellik bakımından birçok işletmenin aradığı niteliklere sahip olmaktadır. Hızlı çalışma sistemi, zor hava şartlarına karşı dayanıklılığı, yalıtımlı yapısı ve yaşanacak sorunlara karşı oluşturulan alternatifleri ile tamamen kurtarıcı bir özellik taşırlar. Bu kapıların özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Kapı paneline sahiptir
 • Panel kalınlığı tam istenilen boyutlarda oluşturulur
 • Panel ağırlığı oluşacak zorlu şartlara karşı dayanıklı olacak şekilde dizayn edilir
 • Kapı motoru güçlü bir yapıdadır
 • Dolgu malzemesi birinci sınıf malzemeden oluşur
 • Paneller arasında sızdırma yapmaz
 • Panel ve zemin arasında herhangi bir sızdırma olayı yaşanmaz
 • Panel ve duvar arasında sızdırma yaşanmaz
 • Panel tipi belirlenebilir
 • Rüzgâra ve zorlu hava şartlarına karşı dayanıklı bir yapıdadır
 • Ray takımına sahiptir
 • Kapının deseni ve şekli hakkında bilgi vererek istemiş olduğunuz şekillere sahip olabilirsiniz
 • Güçlü emniyet sistemlerine sahiptir

Seksiyonel kapı, bu gibi özellikler ile fabrika kapılarında, ev garajlarında ve daha birçok endüstriyel alanda yoğunluklu olarak tercih edilmektedir.

Seksiyonel Kapı Fiyatları

Seksiyonel kapı fiyatları, vermiş olduğunu hizmete ve kaliteli yapısına göre oldukça uygun fiyatlardan oluşmaktadır. Bu kapılar, sektör bazında düşünülürse müşteri açısından tamamıyla ekonomik fiyatlarla sunulur. Sizler için hem güvenlik açısından hem de enerji açısından yarar sağlayacak olan bu kapılar uzun ömürlü yapıları sayesinde başka bir kapıya ihtiyaç duymamanızı sağlayacaktır.

Seksiyonel kapılar, işletmeler için zarar oluşturabilecek olan durumlar için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Dünya’nın birçok yerinde kullanılan bu kapılar, işyerleri haricinde birçok alanda da isteğe göre takılabilmektedir. Günümüzde garaj kapılarında da yoğun olarak ilgi gören bu endüstriyel kapı çeşitleri için site üzerinden iletişime geçebilir ve çok daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizler için bu kapılar daima uygun fiyat aralıkları ile sunulacak ve kısa sürede sahip olmanız için anında sizlerle iletişime geçilecektir.