FOTOSELLİ KAPI SİSTEMLERİ

FOTOSELLİ SENSÖRLÜ OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ İZMİR

Fotoselli kapı, şık görünüme sahip olan ve genellikle dükkanların, büyük alışveriş mağazalarının, şirketlerin girişlerinde gördüğümüz cam şeklinde kapılardır. Bu kapılar şık görünümleri ile mükemmel bir görüntü ortaya koyduğu gibi aynı zamanda da sizleri için mükemmel bir enerji tasarrufu sağlayacaktır. İçerisindeki sistem ve hafif ama kaliteli yapıları bu gibi enerji tasarruflarının önünü açan özelliklerdendir. Büyük şirketler de dahil olmak üzere birçok işletmenin bu kapıları tercih etmesinin ana sebeplerinden birisi de budur.

Otomatik kapı sistemleri, elektrik devre sistemleri içerisinde kullanılan özel entegre parçalar ile sizleri direkt olarak tanımlayan bir sisteme sahiptir. Bu sistem siz kapıya yaklaştığınızda sizi algılar ve kendiliğinden açılır. Otomatik bariyerler ile benzer bir niteliğe sahip olan bu kapı sistemi, açılma hızı bakımından yüksek bir hız seviyesinde olduğu için insanların giriş esnasında bekleme gibi durumları yaşamamasını sağlamaktadır. Bunun yanında içerisinde yer alan özel sistem sayesinde kapı arasında sıkışma gibi durumları da imkânsız bir hale getirir. Kapının içerisindeki insanı algılar ve o kişi içeriye girene kadar herhangi bir kapanma durumu yaşamaz. Bu da kullanılacak alan içerisinde güvenilir bir yapının ortaya çıkmasını sağlar. Bu sebeplerden dolayı da işletmeniz ya da şirketinizi içerisinde otomatik kapı tercihlerinde bulunabilirsiniz.

Sensörlü kapı olarak da bilinen bu kapılar, estetik görünümleri sayesinde işletmenizle uyumlu bir yapıya sahip olacaktır. Kullanım alanına göre seçeceğiniz bu kapılar, şeffaf görünümleri sayesinde her daim bir uyum içerisinde görünmektedir. Kullanımı da tamamen zahmetsiz olup hem sizlere hem de sizi ziyaret eden kişilere olumlu bir yansıma sağlar. Isı kaybının da minimuma inmesini sağlayan bu kapılar, işletmenizin daimî olarak yeni görünmesini ve gelişmiş bir yapıda gözükmesine imkân tanımaktadır. Kapının dayanıklı ve ısı geçirmiyor oluşu içerideki ısının sabit derecelerde kalmasını sağlamaktadır. Otomatik bir şekilde kendi kapanıyor oluşu da dışarıdaki sıcaklığın içeriye girmesini ve sıcaklık değerlerini bozmasını engeller. Döner kapı sistemleri gibi çeşitleri olan bu yapı, sizler için mükemmel avantajları barındıran bir halde olmaktadır.

Otomatik kayar kapı çeşitleri, genel olarak giriş ve çıkışların hızlı olduğu alanlarda tercih edilir. Alışveriş merkezleri ve dükkân girişleri bunlardan birisidir. Özellikle de kapı girişine dokunmadığınız için sizler için büyük bir hijyen avantajı yaratmaktadır. Kapı girişleri, bilindiği gibi birçok insanın temas ettiği ve hastalıkların kapıldığı bir alandır. Bu giriş kapılarına insanların dokunmamasını sağlayacak ve çok daha prestijli bir işletme imajına sahip olacaksınız. Daha efektif bir görünüme sahip olmak için otomatik kayar kapılar arasında doğru bir tercih yaptığınıza emin olmalısınız. Yanlış bir görünüme sahip olan kapı seçimi işletmeniz için olumsuz bir yapı görünümü katabilir. Bu sebepten dolayı otomatik kapı fotoselli seçimleriniz için çevrenizden bilgi alarak çok daha iyi bir kapı sistemine sahip olabilirsiniz.

Fotoselli Kapı Sistemleri

Otomatik Bahçe Kapı Sistemleri

Otomatik bahçe kapı sistemleri, bahçeniz için güvenilir bir ortam yaratmaktadır. Okullarda, şirketler ve birçok binada sıklıkla kullanılan bu kapılar, özel bir sistem dahilinde çalışır. Sensör bulunmayan bu yapı, bir kişi tarafından kumanda ile kontrol edilir. Bu sayede girişlerde yalnızca yetkili kişinin izni dahilinde bir giriş – çıkış işlemi yapılır. Bu durum, şirketlerde ve evlerde hassas bir güvenlik önlemi oluşturmaktadır.

Bu kapılara otomatik kayar kapı sistemleri de denmektedir. Yan tarafa doğru kayan bir sistem olduğu için bu ismi alır. Yerleştirildikleri kapı alanının yanında genel olarak bir tane de güvenlik kulübesi bulunur. Bu kulübe de yer alan kişi kapının açılıp kapanmasını kontrol eden kişidir. Sağlam bir yapıda olduğu için araç kazalarında da en az seviyede zarar alarak uzun ömürlü bir kullanım sunar. Bu gibi kapılara sahip olmak için istemiş olduğunuz boyutları, rengi ve tasarımları ayarlamanız ve bildirmeniz yeterli olacaktır. Sonrasında kısa sürede hazırlanacak olan kapınız getirilerek montaj işlemleri tamamlanacaktır.

Otomatik kapı sistemleri fiyatları, günümüzde bulunan kapılara nazaran çok daha ekonomik bir şekilde sunulur. Satın alacak olan kişiler bu gibi durumları düşünmemelidir. Çünkü işlevsel nitelikte bakıldığında kapının sağlamış olduğu avantajlara nazaran fiyatlar çok daha düşük rakamlarda kalmaktadır. Kayar kapı sistemleri ile kazanacağınız avantajları düşünmeli ve fiyat konusunda detayı bir bilgi almalısınız. Ayrıca sahip olacağınız bu kapıları hangar kapısı olarak da yine tercih edebilirsiniz. Çok yönlü bu kapılar daimî olarak sizin kullanacağınız alana göre şekil almaktadır.

 

Garaj Kapıları

Garaj kapıları konutlarda, otoparklarda ve özellikle de alışveriş merkezlerinde tercih edilmektedir. Apartmanların en altında, alışveriş merkezlerinin ise zemin katında bulunan otoparklar, bu gibi kapılar sayesinde kontrollü bir giriş çıkış aşaması sunar. Garaj kapısı seçimi yaparken bulunulan ortama göre bir renk seçmeniz şık bir tasarım ve görünüm ortaya çıkartacaktır. Bunun yanında sağlam bir yapıda bulunmaları ve ısı geçirmez özellikleri de onları özel bir yapı haline getirir. Sıcak günlerde içerisinin serin, soğuk günlerde içe sıcak kalmasını sağlar. Bu sayede kullanılacak olan garajlarda belli bir sıcaklık değerinin korunması ve ısı kaybının önüne geçilmesi sağlanır. Bu gibi avantajlar bu kapıların seçim aşamasında büyük bir rol oynamaktadır.

 

Otomatik garaj kapısı, uzaktan kumandalı ya da elle açılabilir sistemlerden oluşur. Aracınızla garajdan çıktıktan ya da girdikten sonra uzaktan bir şekilde bu açma ve kapatma işlemlerinizi uygulayabilirsiniz. Zahmetsiz bir kullanım olanağı sunan bu kapılar, herhangi bir elektrik kesintisi esnasında kolla açılabilme özelliği de sunmaktadır. İçerisinde bulunan özel devre sistemler, ani elektrik kesintilerine karşı güçlü bir şekilde oluşturulmuştur. Bu sayede sahip olacağınız kapı sistemlerinde minimum arıza olanaklarına sahip olacaksınız. Oluşan arızalarda ise bu arızanın tespiti de basit bir şekilde yapılır. Hareket kısıtlamasına gör bu arıza çeşitlerini kendiniz tamir edebilir ve tamir için hemen bir servisle görüşebilirsiniz.

 

Kayar kapı çeşitleri gibi günümüzde önemi artan otomatik garaj kapıları, fiyat bakımından da çok uygun fiyatlarla sunulur. Ekonomik fiyatlar dahilinde bu kapılara sahip olabilir ve güvenilir bir şekilde tüm giriş çıkışlarda kullanabilirsiniz.

Otomatik Garaj Kapı Sistemleri

Otomatik Garaj Kapısı Fiyatları

Otomatik garaj kapısı fiyatları, sektör içerisinde bulunan farklı nitelikteki kapılara nazaran çok daha avantajlı fiyatlarla sunulur. Garaj kapıları, kendi içerisinde yer alan malzemeler dahilinde çok dayanıklı bir yapıdadır. Bu yapı ile patlamalardan ve hırsızlık gibi olaylardan zarar almadan kurtulabilirsiniz. Bu gibi durumlar için sahip olacağınız kapılara garaj kapısı tedarikçisi olan kişilere ulaşarak kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Garaj kapısı fiyatları, kapının çeşidine göre şekillenen bir yapıdadır. Bu sayede birçok kişi bu kapılara rahatlıkla ulaşabilir. Farklı fiyat çeşitlerine sahip olan bu kapılar, otomatik bahçe kapısı çeşitlerine nazaran biraz daha kapsamlı bir yapıdadır. Güvenlik açısından da daha işlevsel bir şekilde dizayn edilmiş ve hiçbir girişe imkân tanımamıştır. Otomatik garaj kapı fiyatları için daha detaylı bilgi almak istiyorsanız tedarikçiler ile görüşmeyi unutmayın.

Otomatik kapı fiyatları, kullanım alanı olarak lüks bir görüntüye ihtiyaç duyulan alanlarda tercih edildiği için genellikle önem verilmeyen bir konumda olmaktadır. Çünkü bu kapıların sunacağı fiziksel görüntü, yüksek meblağlara dahi değecek bir niteliktedir. Ancak merak etmeyin, fotoselli kapı fiyatları her zaman çok kapsamlı fiyat tercihlerinden oluşur. Bu kapılar içerisinde size uygun olan fiyatlar dahilinde sipariş oluşturabilir ve dükkanınıza, işletmenize yerleştirebilirsiniz. Fotoselli kayar kapı fiyatları için tedarikçiniz ile görüşmeyi ve daha detaylı bilgi almayı unutmayın. Bu gibi kapıların yapım aşamasındaki maddeler farklılaşabileceği için kayar kapı fiyatları da yine farklı şekillerde karşınıza çıkabilmektedir.