OTOMATİK BAHÇE KAPISI

UZAKTAN KUMANDALI OTOMATİK BAHÇE KAPI SİSTEMLERİ

Otomatik bahçe kapısı, eviniz için hem mükemmel bir görüntü ortaya çıkartan hem de üst düzey bir güvenlik önlemi sağlayan kapılardır. Otomatik olma özellikleri ile de uzaktan kumandalı bir şekilde kontrol edilebilirler. Bu gibi kapı türleri, mimarilerin birçoğunda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Eviniz isterse müstakil bir yapı şeklinde olsun isterseniz de site üzerinde bahçesi olan bir ev olsun, bu gibi kapılar bu alanların tümünde kullanılabilmektedir. Bahçe içerisinde genel kontrolü sağlayabilmek amacı ile de bu bahçe kapısı otomatik bir şekilde kullanılmaktadır. Uzaktan kumandaları ile günün her saatinde kapıları açabilir ya da kapatabilirsiniz.

Otomatik bahçe kapıları olarak bilinen bu kapıların bir diğer adı ise motorlu bahçe kapısı olarak bilinir. Bu kapılar iç dizaynında farklı motorlar ve farklı cihazlarla oluşturulabilir. İç dizaynlarının birinci sınıf malzemeden oluşması ile tamamen yüksek nitelikli bir bahçe kapısına da sahip olabilirsiniz.

Kumandalı bahçe kapısı, diğer kapılara nazaran çok daha farklı bir elektrik sistemi ile çalışır. Eskiden kullanılmakta olan kapılarda elektrik sistemleri yer almamaktaydı. Bu sebepten dolayı bu kapıları herkes açabiliyor ve rahatlıkla içeri girebiliyordu. Bu gibi girişlerden sonra ise hırsızlık olayları yaşanıyor ve hane halkı içerisinde huzursuzluklar meydana geliyordu. Otomatik bahçe kapı sistemleri sayesinde günümüzde bu gibi sorunlar minimum seviyeye inmiş vaziyettedir. Şık tasarımlara sahip olan bu kapılar, güvenlik açısından da üst düzey bir önlem sağlamaktadır.

Otomatik Bahçe Kapısı

Otomatik Bahçe Kapısı Özellikleri

Otomatik bahçe kapıları okullarda, bakanlıklarda, askeriyelerde ve evlerde sıklıkla kullanılan kapı sistemleridir. Bu kapılar bulundukları mekâna göre değişiklik gösterebilen farklı şekillerle ortaya çıkar. Eğer okul için bir kapı arıyorsanız bunlar genellikle sade bir şekilde olan ve uzaktan kumanda ile rahatlıkla kullanılabilen kapılar olmaktadır. Bu kapılar kendiliğinden açılamadığı için çocukların okul çıkış saati gelmeden okuldan ayrılmaları da önlenebilmektedir. Bununla beraber evleriniz için de sizin ev yapınıza uygun bir kapı çeşidi belirleyebilirsiniz. Çok daha küçük boyutlara sahip olan otomatik kapı sistemleri de var olmaktadır. Bu gibi yapılar, evinizle tam olarak uyumlu şekilde dizayn edilerek kötü bir görüntü ortaya çıkmamasını sağlar. Hatta tam aksine katmış olduğu görüntü ile eviniz çok daha güzel ve şık gözükecektir.

 

Kumandalı bahçe kapısı, araç geçişlerinde de kontrol sağlanmasına olanak tanıyan bir kapı türüdür. Binalara, okullara ya da farklı alanlara genel olarak araçlar giriş ve çıkış yapar. Ancak bu gibi durumlarda bu giriş çıkışlar kontrollü bir şekilde oluşturulmak istenir. Genel olarak güvenlik tutularak yapılan bu işlemler, otomatik bahçe kapısı sayesinde çok daha kolay bir şekilde yapılmaktadır. Sizler de bulunduğunuz alana göre bu kapıları tercih edebilir ve kısa süre içerisinde hazırlatarak kullanım alanı içerisinde sahip olabilirsiniz.

Otomatik Bahçe Kapısı Fiyatları

Otomatik bahçe kapısı fiyatları, günümüzde güvenlik önlemleri ve sunduğu daha birçok avantajlı nitelik ile çok uygun fiyatlardan oluşmaktadır. Alacak olduğunuz kapının boyutuna ve özelliklerine göre de değişiklik gösteren bu kapılar, genel olarak birçok kişinin sahip olabileceği fiyatlarla sunulur. Kumandalı bahçe kapısı fiyatları, kapının içerisindeki malzemeye, elektrik devre sistemindeki cihazların işlevine göre değişir. Bu sebepten dolayı daha uygun fiyatlardan oluşan kapı sistemleri de mevcuttur. Malzemeleri öğrenerek bu gibi kapı fiyatları arasında bir tercih yapabilirsiniz.

 

Günümüzde artık bir ihtiyaç haline dönüşen bu kapılara erişim sağlamak çok daha kolay. İnternet üzerinden ulaşabileceğiniz kapı çeşitleri, sizlere bir telefon uzaklığında bulunmakta. Dilediğiniz kapı çeşidine göre bu siparişleri oluşturabilir ve kısa süre içerisinde kapılarınızda kullanabilirsiniz.