KARŞIYAKA OTOMATİK KEPENK

KARŞIYAKA OTOMATİK KEPENK

İzmir otomatik kepenk - otomatik bariyer - otomatik kepenk - bahçe kapı otomasyon kumanda

Karşıyaka Otomatik Kepenk

Key Kepenk olarak, İzmir başta olmak üzere Aydın, Manisa ve Muğla gibi yakın çevrelerdeki konut ve işyerlerine otomatik kepenk sistemleri tedariği, kurulumu, tamiri ve servisi alanlarında profesyonel hizmet vermekteyiz. Uzun yıllar edindiğimiz deneyimlerle anahtar teslimi otomatik kepenk sistemleri hizmeti sunmaktayız.

 

İzmir Kepenk firmamız özel ebatlarda otomatik kepenk ve otomatik garaj kapısı üretimi yapmaktadır. Çeşitli renklerde ve güvenlik seviyelerinde ihtiyacınız olan otomatik kepenklerimiz şık bir çözüm sunar. Otomatik kepenk sistemlerimiz yangın ve rüzgâra karşı koruma sağlaması için yüksek kalitede üretilmiştir. Ayrıca darbe ve patlamalara karşı da yüksek direnç gösterirler. Otomatik kepenk kurulumu, son derece yetenekli ve tecrübeli ekibimiz tarafından ustalıkla gerçekleştirilmektedir.

İzmir otomatik kepenk - yükleme rampası - otomatik bariyer - otomatik kepenk - seksiyonel kapı - bahçe kapı otomasyon

Otomatik Kepenk Sistemleri Avantajları

Mülkünüzün güvenliğini artırma özelliğine sahip olan otomatik kepenk sistemleri modern ve estetik bir görünüme sahiptir. Otomatik kepenk, güvende tutmak istediğiniz her mekanı dış etkenlerden ve izinsiz girişlerden korur.

  1. ·Mülkünüze yüksek düzeyde güvenlik sağlar
  2. Kompakt tasarımlar, dar alanlarda maksimum verimlilik sağlar
  3. Estetiği tamamlamak için düzgün ve şık tasarım sunar
  4. Sorunsuz ve sessiz çalışma sağlar
  5. Düşük bakım
  6. Tüm projelere uyacak şekilde özelleştirilebilir boyutlar
  7. Sağlam yalıtımlı yapı gürültüyü engeller, yaz sıcağını ve kışın soğuğu engeller

Otomatik Kepenk Sistemleri Karşıyaka

Otomatik kepenk sistemleri sıra sıra dizilmiş kendinden kanallara sahip olan lamellerden oluşur. Birbirine geçen lamelleri tutan kanallar, bu lamellere hareket yeteneği katar.

Otomatik kepenk genellikle elektrik motoru ve dişli kutusu ile donatılmıştır. Elektrikli otomatik kepenkler alüminyum, galvanizli çelik ve paslanmaz çelikten yapılmıştır. Elektrik kesintisi durumunda manuel olarak serbest bırakılabilir. Garaj kapıları ve endüstriyel kullanımlar için uygundur. Son derece dayanıklıdır. Bakımı kolaydır.

Motorlu kepenkler birçok farklı şekilde monte edilebilir ve 30’dan fazla renk ve toz boya kaplama seçeneği ile sahip olabileceğiniz her türlü estetik gereksinime uyacak şekilde uyarlanabilir. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, otomatik kepenkler gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde uyarlanabilir. Fabrikalar, dükkanlar, atölyeler, depolar, garajlar, yazlıklar, villalar, bahçeler, tahıl depoları ile diğer ticari ve endüstriyel yapılar için uygundur.

Otomatik kepenk sistemleri galvaniz çelik ve alüminyum ile üretilir. Galvaniz çelik otomatik kepenk sistemleri daha çok güvenliğin ön planda tutulduğu mülklerde tercih edilirken; alüminyum otomatik kepenk sistemleri estetik görünümün ön planda olduğu mülklerde tercih edilmektedir.

Karşıyaka Otomatik Kepenk Fiyatları

Keşif yapılmadan, işin büyüklüğü bilinmeden otomatik kepenk fiyatı vermek çok sağlıklı olmamaktadır. Otomatik kepenk fiyatını belirleyen farklı unsurlar vardır. Karşıyaka  otomatik kepenk fiyatları keşif sırasında belirlenir. İzmir Karşıyaka  otomatik kepenk fiyatı araştırıyorsanız, bize danışmadan karar vermeyin. Uygun fiyatlara kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Karşıyaka Otomatik Kepenk Servisi

Otomatik kepenk sistemleri konusunda firmamız tamir ve bakım işlerini 7/24 gerçekleştirmektedir. Otomatik kepenk uzmanlarımızla konuşmak, ücretsiz bir keşif planlamak ve bir fiyat teklifi almak için hemen bizi arayın. Otomatik kepenklerle ilgili tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız. İhtiyacınız olan güvenliğe sahip olmanızı sağlamak için kaliteli işçilik ve uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Key Kepenk‘in yüksek kaliteli ve güvenilir otomatik kepenkleri ile içiniz rahat olsun.

Karşıyaka Otomatik Kepenk